Pasja zaprowadziła nas tutaj

O nas

Planujesz budowę domu? A może jesteś już w trakcie kolejnych etapów budowy? Zaplanuj swój dom ma na celu pomóc Ci w podjęciu odpowiednich decyzji podczas Twojej budowy. Chcemy podzielić się własnymi doświadczeniami jak również błędami. Projekt naszego domu obejmuje nie tylko część architektoniczną, ale również inteligentne sterowanie, projekt wnętrz, zagospodarowanie działki.

Blog będzie prowadzony przez zapalone pasją do architektury (i nie tylko!) małżeństwo: Patrycja – z wykształcenia inżynier architektury oraz Mariusz – magister informatyki, inżynier automatyki i robotyki.

Chcemy podzielić się z Tobą naszymi decyzjami, uzasadnić, dlaczego wybraliśmy przyjęte przez nas rozwiązania. Mamy nadzieję, że pomoże Ci to podczas Twojej drogi (jakże trudnej ale i ekscytującej!) budowy rodzinnego zacisza, miejsca odpoczynku, relaksu, a być może dorastania Twoich pociech.

W Zaplanuj Swój Dom będziemy opisywać na bieżąco kolejne etapy, z którymi się zmierzamy. Mamy nadzieję, że ułatwi to Twoją drogę w budowaniu rodzinnego domu.

Będzie nam miło, jeśli podzielisz się z nami swoją opinią! Każdy punkt widzenia jest dla nas ważny.